Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Blog - Rozwiązania przyjazne rodzinie

mieszkanie od dewelopera

Nowe mieszkanie od dewelopera czy używane. Co lepiej wybrać?

Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na zakup mieszkania zarówno z zamiarem zamieszkania w nim z rodziną, jak i w ramach realizowanych inwestycji na przyszłość.

Balkon w mieszkaniu

Nowe mieszkanie – z balkonem czy bez?

Polacy szukający mieszkania mają określone oczekiwania względem swojego nowego lokum. Zazwyczaj najważniejsza jest dla nich konkretna liczba pokoi, dogodna lokalizacja oraz atrakcyjna cena.

garaż podziemny

Ile miejsc postojowych musi zapewnić deweloper?

W dzisiejszych czasach większość ludzi ma przynajmniej jeden samochód. Często zdarza się, że jeden pojazd mamy firmowy, a drugi prywatny. W starych osiedlach codziennie toczy się walka o wolne miejsce do zaparkowania.

Jak przygotować się do odbioru technicznego mieszkania?

Jak przygotować się do odbioru technicznego mieszkania?

Odbiór mieszkania to jeden z ostatnich etapów przed uzyskaniem kluczy. To bardzo ważny moment, którego nie należy bagatelizować.

ZAKUP NOWEGO MIESZKANIA OD DEWELOPERA. DLACZEGO WARTO?

Zakup nowego mieszkania od dewelopera. Dlaczego warto?

Rozważasz zakup mieszkania? Wahasz się między nową nieruchomością a lokalami z rynku wtórnego? W tym artykule przedstawimy 5 głównych argumentów, które z pewnością przekonają Cię, że mieszkanie od dewelopera to dobra decyzja!

mieszkanie dla rodziny

Mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Zakup nowego mieszkania to poważne przedsięwzięcie, szczególnie jeśli decydujemy się na nie z myślą o swojej rodzinie. Trzeba uwzględnić bardzo wiele czynników, które będą mieć bezpośredni wpływ na jakość i komfort życia w przyszłości.

Blog firmy Kasiński Investment

Blog firmy Kasiński Investment

Witamy na naszym blogu. Został on stworzony w celu przybliżenia naszej oferty. Będziemy na nim publikować wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług.

Zapraszamy do lektury!