Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Blog - Rozwiązania przyjazne rodzinie

blok mieszkalny

Dom za miastem czy mieszkanie w mieście?

Decyzja o kupnie nieruchomości wiąże się niewątpliwie z wybraniem pomiędzy mieszkaniem w mieście a kupnem domu za miastem. Każde z wymienionych rozwiązań wiąże się z pewnymi korzyściami, ale również wadami, których nie można pominąć, udawać, że ich nie ma. O tym, która decyzja będzie lepsza, każdy powinien odpowiedzieć sobie na pytanie sam, ale dobrze jest poznać plusy i minusy każdego z rozwiązań. Zaczynamy.

Jak wybrać metraż mieszkania?

Decyzja o zakupie własnego mieszkania to ważny moment w życiu każdej osoby. Jednak wybór odpowiedniej inwestycji nie jest łatwy. Jedną z najważniejszych kwestii jest wybranie metrażu mieszkania, które będzie dopasowane do wymagań nowego lokatora. Pojawia się zatem pytanie, jak wybrać mieszkanie z odpowiednim metrażem. Przede wszystkim warto kierować się potrzebami, bo nie zawsze większe mieszkanie to dobre rozwiązanie.

Osiedle mieszkaniowe

Nowe mieszkania w Kielcach - sprawdź ofertę dewelopera

Marzysz o własnym wygodnym mieszkaniu w pięknej okolicy i z łatwym dojazdem do centrum? A może szukasz lokalu użytkowego? Firma Kasiński Investment Sp. z o.o oferuje atrakcyjne cenowo mieszkania deweloperskie w Kielcach w dobrej lokalizacji.

rynek  nieruchomości

Charakterystyka kieleckiego rynku nieruchomości

Ożywienie – to słowo najlepiej oddaje sytuację na kieleckim rynku nieruchomości. Ceny mieszkań w stolicy województwa świętokrzyskiego dynamicznie rosną, nadal są jednak atrakcyjne. Mieszkania z rynku pierwotnego są traktowane w kategorii pewnej inwestycji, stąd część nabywców kupuje je na wynajem. Z uwagi na dobrą lokalizację miasta, w Kielcach poszukiwane są także lokale do użytku komercyjnego. Więcej informacji na temat specyfiki kieleckich nieruchomości dostarczamy w poniższym tekście.

 

mieszkanie od dewelopera

Nowe mieszkanie od dewelopera czy używane. Co lepiej wybrać?

Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na zakup mieszkania zarówno z zamiarem zamieszkania w nim z rodziną, jak i w ramach realizowanych inwestycji na przyszłość.

Balkon w mieszkaniu

Nowe mieszkanie – z balkonem czy bez?

Polacy szukający mieszkania mają określone oczekiwania względem swojego nowego lokum. Zazwyczaj najważniejsza jest dla nich konkretna liczba pokoi, dogodna lokalizacja oraz atrakcyjna cena.

garaż podziemny

Ile miejsc postojowych musi zapewnić deweloper?

W dzisiejszych czasach większość ludzi ma przynajmniej jeden samochód. Często zdarza się, że jeden pojazd mamy firmowy, a drugi prywatny. W starych osiedlach codziennie toczy się walka o wolne miejsce do zaparkowania.

Jak przygotować się do odbioru technicznego mieszkania?

Jak przygotować się do odbioru technicznego mieszkania?

Odbiór mieszkania to jeden z ostatnich etapów przed uzyskaniem kluczy. To bardzo ważny moment, którego nie należy bagatelizować.

ZAKUP NOWEGO MIESZKANIA OD DEWELOPERA. DLACZEGO WARTO?

Zakup nowego mieszkania od dewelopera. Dlaczego warto?

Rozważasz zakup mieszkania? Wahasz się między nową nieruchomością a lokalami z rynku wtórnego? W tym artykule przedstawimy 5 głównych argumentów, które z pewnością przekonają Cię, że mieszkanie od dewelopera to dobra decyzja!

mieszkanie dla rodziny

Mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Zakup nowego mieszkania to poważne przedsięwzięcie, szczególnie jeśli decydujemy się na nie z myślą o swojej rodzinie. Trzeba uwzględnić bardzo wiele czynników, które będą mieć bezpośredni wpływ na jakość i komfort życia w przyszłości.