Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Nowe mieszkania w Kielcach - sprawdź ofertę dewelopera

Osiedle mieszkaniowe

Atrakcyjne oferty mieszkaniowo-usługowe w Kielcach

Deweloper Kielce udostępnia w swojej ofercie lokale mieszczące się w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym przy ulicy Chodkiewicza 5. Propozycja obejmuje zarówno prywatne mieszkania, jak i lokale użytkowe. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla rodzin, jak i przedsiębiorstw poszukujących lokali usługowych do prowadzenia  działalności.

Budynek wielorodzinny składa się z czterech kondygnacji i jest wyposażony w windę. Mieści się w nim dwadzieścia lokali, w tym czternaście mieszkań oraz sześć lokali użytkowych ulokowanych na parterze - w przypadku tych ostatnich istnieje możliwość przekształcenia w mieszkania prywatne. Budynek posiada także garaż podziemny obejmujący dwadzieścia miejsc. Oferujemy kwatery w stanie deweloperskim, to znaczy wyposażone we wszystkie niezbędne media i przeznaczone do wykończenia we własnym zakresie.

 

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań i lokali usługowych

Jednym z atutów oferty jest fakt, że budynek mieści się w atrakcyjnej lokalizacji z łatwym dostępem do zróżnicowanych usług. Po sąsiedzku znajdują się przychodnia rejonowa oraz Szkoła Podstawowa im. Adolfa Dygasińskiego. W bliskiej okolicy znajdują się też urząd pocztowy, kościół, przedszkole oraz stadion piłkarski. Dodatkową atrakcję stanowią liczne restauracje, kawiarnie, sklepy oraz pensjonaty oferujące pokoje gościnne w sąsiedztwie.

Kameralny klimat małego miasteczka łączy się tu z wielkomiejskimi wygodami - dzielnica znajduje się blisko centrum i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Jednocześnie posiada wszystkie zalety lokalizacji podmiejskiej - w tym cichą i przyjazną okolicę. Otaczająca ją zieleń i stare drzewa sprzyjają przyjemnym powrotom z pracy lub szkoły, a także zapewniają komfort wynikający z oddalenia od miejskiego hałasu i powietrza zanieczyszczonego przez spaliny samochodowe.