Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Mieszkanie w Kielcach – pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup

Finansowanie zakupu mieszkania - Kielce

Zakup mieszkania to inwestycja, na którą potrzebna jest spora ilość pieniędzy. Często jedynym rozwiązaniem jest kredytowanie nieruchomości. To wiąże się jednak z poświęceniem dużej ilości czasu na wybór banku oferującego najlepsze warunki kredytowania oraz z koniecznością załatwienia wszystkich formalności. W tej sytuacji warto skorzystać z pomocy doświadczonego partnera biznesowego, czyli naszej firmy.

Pomożemy zdobyć kredyt na zakup mieszkania

Jako deweloper z długoletnim stażem mamy duże doświadczenie we współpracy z 25 bankami działającymi na lokalnym rynku. Ugruntowana pozycja naszej firmy oraz doświadczenie w negocjowaniu kredytów sprawiają, że jesteśmy w stanie wywalczyć dla Państwa bardzo korzystne warunki finansowania inwestycji.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi instytucjami, które cieszą się ugruntowaną pozycją i zaufaniem klientów. Zapewniamy pomoc nie tylko podczas starania się o kredyt, ale także  przy kompletowaniu dokumentacji dla wybranego przez Państwa banku. Zapewnimy wszelką możliwą pomoc, aby zapewnić Państwu dogodne warunki finansowania nowego mieszkania.

Jak uzyskać kredyt na mieszkanie?

Zanim bank udzieli kredytu, jego pracownik wylicza tzw. zdolność kredytową wnioskodawcy. W związku z tym w trakcie rozmowy z pracownikiem banku będziecie Państwo musieli udzielić odpowiedzi na pytania o związane z finansami. O jakich pytaniach mowa?

  • Wysokość dochodów – o ostatecznej wysokości udzielonego kredytu często decyduje kwota netto, którą otrzymują Państwo co miesiąc od pracodawcy oraz rodzaj umowy, na podstawie której jesteście Państwo zatrudnieni.
  • Wydatki – banki analizują wszystkie stałe wydatki, w tym pozostałe kredyty oraz limity na kartach kredytowych. Na ich podstawie instytucja szacuje, czy przy obecnych wydatkach będą Państwo w stanie ponosić dodatkowe koszty związane ze spłacaniem kredytu.
  • Wielkość gospodarstwa domowego – czyli ilość osób, które muszą Państwo utrzymać.
  • Wysokość planowanego kredytu — na tym etapie banki analizują wysokość kredytu, czas spłaty oraz wysokość rat, o którą Państwo wnioskują.

Notus Finanse

Kompas Finansowy