Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Kasiński Investment – budowa nowych mieszkań

Firma Kasiński Investment Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w marcu 2013 roku w celu budowy nowych mieszkań. Pierwszą zrealizowaną z wielkim sukcesem inwestycją był „Tetris House”.

Rozwój firmy

Ponieważ oferta mieszkań w Kielcach spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, postanowiliśmy odpowiedzieć na nie kolejnymi realizacjami budynków wielorodzinnych na tym terenie. Obecnie zakończyliśmy już budowy trzech nowoczesnych obiektów mieszkalno-usługowych i prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań.

Pewność wysokiego standardu

Założycielami Spółki są osoby od wielu lat działające w branży budowlanej. Są to profesjonalni deweloperzy, którzy inwestują w obiekty mieszkaniowe w kraju i za granicą. Dlatego proponujemy Państwu wysoki standard mieszkań, które są wynikiem zdobytej wiedzy i doświadczenia w budownictwie. Jako deweloper mamy świadomość, że tego rodzaju zakup jest w wielu wypadkach decyzją podejmowaną na całe życie. Dlatego chcemy, aby proponowane przez nas mieszkania spełniały oczekiwania nabywców zarówno pod względem wykonania, jak i komfortu użytkowania.

Współpraca

Zadowolenie klientów jest również miarą naszego sukcesu. Dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty nowych mieszkań na sprzedaż. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, wysoką jakość usług i konkurencyjność cen nowych mieszkań pragniemy zapewnić firmie możliwości sukcesywnego rozwoju. Jej założyciele dysponują dużym kapitałem własnym, który jest dla nas gwarantem stabilnej pozycji na rynku deweloperów, a dla klientów uwierzytelnieniem świadczonych przez nas usług.

Najlepsza inwestycja w Kielcach

Zarząd spółki Kasiński Investment

Mariusz Kasiński

Udziałowiec, Prezes Zarządu

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenia w budownictwie na terenie Ameryki Północnej, gdzie z sukcesami realizuje kolejne kontrakty budowlane. Od 2008 roku swoje doświadczenia zawodowe przenosi na rynek polski, inwestując zarobiony kapitał w spółki celowe i niszę rynkową.

Sławomira Kazimiera Kasińska

Udziałowiec spółki

Krzysztof Grzelak

Doradca Klienta, Pełnomocnik Zarządu

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej z 20-sto letnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca uprawnienia budowlane.