Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Deweloper Kielce – o firmie Kasiński Investment

Firma Kasiński Investment Sp. z o.o rozpoczęła swoją działalność w marcu 2013 roku w celu realizacji inwestycji p.n. "Tetris House". Ponieważ oferta nowych mieszkań w Kielcach spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, postanowiliśmy odpowiedzieć na nie kolejnymi realizacjami budynków wielorodzinnych na tym terenie. Obecnie zakończyliśmy już budowy trzech nowoczesnych obiektów mieszkalno-usługowych i prowadzimy sprzedaż mieszkań w budynku, który jest naszą nową inwestycją.

Założycielami Spółki są osoby od wielu lat działające w branży budowlanej, w charakterze deweloperów inwestując w obiekty mieszkaniowe w kraju i za granicą. Stąd wybór naszej oferty to dla klientów pewność otrzymania wysokiego standardu mieszkań, które są wynikiem naszej wiedzy i doświadczenia w budownictwie. Jako deweloper mamy świadomość, że tego rodzaju zakup jest decyzją podejmowaną w wielu wypadkach na całe życie. Dlatego chcemy, aby proponowane przez nas mieszkania spełniały oczekiwania nabywców wobec jakości wykonania i komfortu użytkowania.

Zadowolenie klientów jest również miarą naszego sukcesu. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, wysoką jakość usług i konkurencyjność cen nowych mieszkań pragniemy zapewnić firmie możliwości sukcesywnego rozwoju. Założyciele firmy posiadają duży kapitał własny, który jest dla nas gwarantem stabilnej pozycji na rynku deweloperów, a dla klientów uwierzytelnieniem świadczonych przez nas usług. Pozostaje nam zaprosić Państwa do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty mieszkań w Kielcach. Szczegóły na temat dostępności lokali znajdują się w zakładce ofertowej.

Zarząd spółki Kasiński Investment

Mariusz Kasiński

Udziałowiec, Prezes Zarządu

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenia w budownictwie na terenie Ameryki Północnej, gdzie z sukcesami realizuje kolejne kontrakty budowlane. Od 2008 roku swoje doświadczenia zawodowe przenosi na rynek polski, inwestując zarobiony kapitał w spółki celowe i niszę rynkową.

Sławomira Kazimiera Kasińska

Udziałowiec spółki

Krzysztof Grzelak

Doradca Klienta, Pełnomocnik Zarządu

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej z 20-sto letnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca uprawnienia budowlane.