Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Inwestycje budowlane w Kielcach – o naszej firmie

Firma Kasiński Investment Sp. z o.o  rozpoczęła swoją działalność w marcu 2013 roku  w celu realizacji inwestycji p.n. "Tetris House".

Założycielami Spółki są osoby działające i posiadające szerokie kontakty  w branży budowlanej od wielu lat na terenie kraju i za granicą. Spółka należy do firm z kategorii deweloperzy, których podstawową działalnością jest świadczenie usług w branży budownictwa mieszkaniowego i usługowego na rzecz przyszłych Klientów. Jako Inwestor / Deweloper zadaniem Spółki jest nie tylko utrzymanie się na rynku, na którym występuje bardzo duża konkurencja, ale także jej stabilny rozwój. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii, wysokiej jakości prowadzonych usług oraz stosowanie konkurencyjnych cen  - firma pragnie zapewnić sobie przyszły rozwój przedsiębiorstwa. Założyciele firmy  posiadają duży Kapitał własny, który pozwala i gwarantuje swoim klientom stabilną współpracę i pewność dokonywanych inwestycji.

Zainteresowanie Spółki skupione jest przede wszystkim na rynku krajowym, ze szczególnym uwzględnieniem województwa  świętokrzyskiego.

Zarząd spółki

Mariusz Kasiński

Udziałowiec, Prezes Zarządu

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenia w budownictwie na terenie Ameryki Północnej, gdzie z sukcesami realizuje kontrakty budowlane. Od 2008 roku swoje doświadczenia zawodowe przenosi na rynek polski jak również zarobiony kapitał i inwestuje w spółki celowe i niszę rynkową.

Sławomira Kazimiera Kasińska

Udziałowiec spółki

Krzysztof Grzelak

Doradca Klienta, Pełnomocnik Zarządu

Absolwent Politechniki świętokrzyskiej z 20-sto letnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca uprawnienia budowlane.