Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Kasiński Investment – budowa nowych mieszkań Kielce

O firmie

Firma Kasiński Investment Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w marcu 2013 roku. Naszą pierwszą inwestycją, która odniosła wielki sukces, był „Tetris House”. W 2016 roku projekt budynku został zakwalifikowany do prestiżowego konkursu „Archi+” i uznany za jeden z najbardziej funkcjonalnych i nowatorskich w całym województwie świętokrzyskim. To osiągnięcie sprawiło, że postanowiliśmy dalej rozwijać naszą działalność.

Rozwój firmy

Ponieważ oferta mieszkań w Kielcach spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, postanowiliśmy, że zrealizujemy na tym terenie kolejne projekty budynków wielorodzinnych. Obecnie zakończyliśmy budowę trzech nowoczesnych obiektów mieszkalno-usługowych i prowadzimy sprzedaż mieszkań.

Gwarancja wysokiej jakości wykończenia

Założyciele spółki pracują w branży budowlanej od ponad 20 lat. To profesjonalni deweloperzy, którzy zdobywali wiedzę o nowoczesnym budownictwie, inwestując w obiekty mieszkaniowe w kraju i za granicą. Ich bogate doświadczenie przekłada się dziś na tworzenie projektów oraz realizacje najwyższej jakości.

Inwestując w zakup nowego mieszkania, nie musicie Państwo martwić się o stabilność naszej firmy. Jej pozycję gwarantuje wysoki kapitał, który zabezpiecza jej przyszłość na wypadek kryzysu. Jest to też forma uwierzytelnienia świadczonych przez nas usług.

Mieszkania budowane z myślą o ludziach

Zadowolenie klientów jest miarą naszego sukcesu. Mamy świadomość, że zakup lokalu to często inwestycja na całe życie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas nowe mieszkania spełniały oczekiwania nabywców zarówno pod względem wykonania, jak i komfortu użytkowania.

Pragniemy nieustannie rozwijać naszą firmę, dlatego wciąż udoskonalamy nasze kolejne projekty poprzez stosowanie nowoczesnych technologii budowlanych. Wysoka jakość naszych usług oraz konkurencyjne ceny lokali sprawiają, że rośnie nie tylko grono naszych klientów, ale również pozycja naszej firmy.

Każdy potencjalny klient jest dla nas ważny, dlatego osobom, które pragną kupić mieszkanie, jednak nie mają wystarczającego kapitału, oferujemy pomoc przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z bankami sprawia, że jesteśmy w stanie wynegocjować bardzo korzystne warunki kredytowania.

Zapraszamy do współpracy i życzymy spokojnego mieszkania wszystkim obecnym oraz przyszłym klientom!

Najlepsza inwestycja w Kielcach

Zarząd spółki Kasiński Investment

Mariusz Kasiński

Udziałowiec, Prezes Zarządu

Sławomira Kazimiera Kasińska

Udziałowiec spółki

Krzysztof Grzelak

Doradca Klienta, Pełnomocnik Zarządu