Strona kasinskiinvestment.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej

Mieszkanie w Kielcach – pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup

Zakup mieszkania to poważna inwestycja, tym bardziej, gdy interesuje Państwa oferta lokali z rynku pierwotnego. Często jedynym rozwiązaniem jest kredytowanie zakupu, co z kolei mnoży formalności i dodatkowo wiąże się z wyborem banku, który zapewni najlepsze warunki kredytowe. Jako deweloper z długoletnim stażem mamy także spore doświadczenie w zakresie współpracy z wieloma bankami, które proponują korzystne kredyty mieszkaniowe. Każdy klient zainteresowany naszą ofertą mieszkań na sprzedaż w Kielcach może liczyć na preferencyjne warunki kredytowania zakupu, oferowane przez jeden z 25 banków działających na lokalnym rynku.

Współpracujemy w zakresie każdej z naszych inwestycji z renomowanymi instytucjami finansującymi, które cieszą się ugruntowaną pozycją i zaufaniem klientów. Zapewniamy nie tylko kontakt, ale także pomoc przy kompletowaniu dokumentacji dla wybranego przez Państwa banku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w Kielcach oraz spotkań w naszym biurze przy ulicy Starodomaszowskiej 20/U17. Uruchomimy wszelką możliwą pomoc, aby zapewnić Państwu dogodne warunki zakupu.

Notus Finanse

Kompas Finansowy